środa, 25 lipca 2012

Pod Wawelem

Nieco bardziej spontaniczna rozmowa? Proszę bardzo. Dziś więcej głosów w nagraniu. Głosów, które dzielnie stawiały opór narzucanemu przeze mnie tematowi. I dobrze. Bo wyszło tak... prawdziwie. I na luzie, spontanicznie.Pobierz!

3 komentarze:

 1. Hehehe
  Nie ma co robić, ludziom się nudzi, i pieprzą głupoty do gąbki na łączce.

  Ci co pod Grunwaldem wygrali rzeczywiście nie mieli NIC wspólnego poza tym, że byli Polakami :) Pewnie - mały szczegół.

  "Wybieram przyjaciół świadomie" - nie do końca.


  "UCzyć się do WOSu - to jest trochę głupio"
  WYpowiadacie się na tematy na które nie ma podstaw - nie znacie znaczenia pojęć, a gadacie.
  Na początku powiedzieliście że nie wiecie czym jest patriotyzm, potem mówicie, że to głupie, i że na pewno nie jesteście patriotami.

  Słucham dalej i jest coraz bardziej żenująco. Więc kończę słuchać. Zaraz dojdziecie, do tego że nie tylko nie ma pornografii ale i was.
  Do widzenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy fana! Ja piernicze, Paweł znalazł prywatnego fanatyka :)

  Żenujące jest uczenie się tzw. "szkolnej wiedzy" z przedmiotu Wiedza o Społeczeństwie, który to przedmiot jest w zasadzie zaprzeczeniem tego co powinno się wiedzieć na temat ekonomii, funkcjonowania państwa, podatków. A niejasna definicja patriotyzmu, która tam również się pojawia jest na tyle ze sobą sprzeczna, ze odrzucam ją już na wstępie i obrażając taką ideologię mówię o tej wersji, którą można zasłyszeć w różnych miejscach, a tak naprawdę w ogóle niczego nie definiuje. Przywiązanie i umiarkowany szacunek do miejsca, gdzie się żyje itp, to żaden wzniosły patriotyzm tylko po prostu naturalne zachowanie zwierzęce, a jeśli miejsce nie pasuje zawsze można ja zmienić.

  Nie na łące, toż to BULWARY WIŚLANE! No kurwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry odcinek. Luzik i bierki elektryczne. I Koras. Czego chcieć więcej...

  OdpowiedzUsuń