środa, 30 marca 2016

Skura i Kraków

Kojarzycie Skurę? No, to spotkałem się z nim. I przez parę godzin łaziliśmy po Krakowie rozmawiając na milion tematów. I hej, jak fajnie łazi się gdzieś z podcasterem! Nie dość, że nie boi się nagrywajki, to nieraz i sam się upomina by ją wyciągnąć, bo ciekawą rozkminę ma.


Pobierz!

2 komentarze:

 1. Powtórzę się co napisałem u siebie na fejsie. Inny koncept słucham bardzo sporadycznie ale jak już słucham to po prostu odpływam. Bardzo miło mi się słucha takich podcastów bo jak ja zaczynałem nagrywać to podcastów popkulturowych prawie nie było a wszyscy którzy nadawali robili to właśnie w taki sposób, luźne gadanie na różne tematy. Tutaj dodatkowo jakość jest super a całość sprawnie przycięta, zmontowana, bez dłużyzn. Super. Teraz już wielu takich podcastów nie ma a cholernie dobrze się tego słucha.

  Natomiast sam wstęp opisujący Skurę... rewelacja :-) Gdy w końcu dało mi się złapać Skurę na maila to wtedy sprawa stanęła na kilka dni bo okazało się, że Skura zbyt często maila nie sprawdza :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aaa, dziękuję bardzo.
   Swoją drogą czytając te słowa, zdałem sobie sprawę, że czytam je Twoim głosem w głowie. I hej, mam nadzieję, że będziemy robić swoje za kilka lat tak, jak robiliśmy to kilka lat temu. I robimy wciąż.

   Usuń